⚛ Наші статті

Рерайт – трудомісткий, але надзвичайно ефективний спосіб зменшення плагіату і, відповідно, збільшення унікальності тексту. Він уявляє собою зміну початкового тексту шляхом перефразування, зміни слів, порядку слів, використання синонімів тощо. Отриманий таким чином текст відрізняється від оригіналу, що і забезпечує збільшення його унікальності. Але основний зміст при грамотному рерайті обов’язково залишається.

ПРОПОНУЄМО:

Рерайт бакалаврської, магістерської роботи до 55-60% унікальності - 70 грн. за сторінку

Рерайт бакалаврської, магістерської роботи до 70-75% унікальності - 100 грн. за сторінку

Рерайт бакалаврської, магістерської до 80-85% унікальності - 130 грн. за сторінку

Рерайт бакалаврської, магістерської до 90% унікальності - 160 грн. за сторінку

Складання висновку про відсутність плагіату

Більше послуг див. у розділі Наші послуги.

 

Рерайт допомагає пройти антиплагіат студенту, аспіранту, навіть докторанту. Також він корисний для тих, хто створює контент – журналістів, копірайтерів, спічрайтерів, сеошників тощо. Це не швидкий і не простий спосіб збільшити унікальність роботи, але він ефективний та, на відміну від «оптимізації», відноситься до не заборонених способів – в результаті рерайту в тексті не з’являються зайві невидимі символи, не замінюються букви тощо. Тобто не виникає академічного шахраювання чи недоброчесності, з чим починають боротися останнім часом.
За допомогою рерайту, завантажений з Інтернету матеріал можна зробити унікальним. Хоча така робота трудомістка і вимагає багато розумових і часових ресурсів, результатом при грамотному рерайті буде унікальний текст. Причому, чим більша унікальність тексту потрібна, тим більше доведеться попрацювати з його рерайтом. Відтак, ціни на рерайт перебувають в прямій залежності від потрібного замовнику відсотка унікальності.
Рерайт можна зробити і власними силами. Не обов’язково замовляти платні послуги. Але без спеціальних знань, навичок та досвіду на це може піти чимало часу, при цьому унікальність може виявитися набагато меншою від очікуваної. Для того, аби зробити рерайт своїми силами, необхідно викласти матеріал іншими словами, фразами і реченнями.
Більшість слів в українській мові мають синоніми. Їх використання допоможе зробити текст більш унікальним. На жаль, для української мови, на відміну від англійської, російської наразі майже немає синонімайзерів. Тож пошук синонімів до українських слів досі переважно лягає на плечі особистості рерайтера. Після синонімізації тексту варто перечитати матеріал і виправити в ньому граматичні та стилістичні помилки. Важливо впевнитися у тому, що зроблений рерайт не викривляє початковий зміст тексту і текст читається так само зрозуміло.
Підвищити унікальність тексту дозволяє і зміна структури речень. Поєднання двох речень в одне, розбивка одного речення на два, перестановка слів у реченні вносять свій належний внесок в унікалізацію тексту.
Додавання в текст власних думок щодо розглядуваної проблематики також робить текст більш унікальним, а, крім того, демонструє фахові вміння і знання автора. Проте це мають бути коректні, зрозумілі, незаперечливі думки.
Трохи підвищити унікальність іноді допомагає введення в текст скорочень часто уживаних в ньому термінів, скорочення ініціалів, написання арабських цифр римськими і навпаки, написання цифр словами (і навпаки). Допомагає також заміна одиниць вимірювання. Наприклад, цифру 1235000 грн. – можна замінити на 1,235 млн. грн. А 1200 км. – на 1,2 тис. км. І так далі.
Також в текст можна додавати прикметники, вставляти зайві слова. Тут слід дотримуватись міри, аби в результаті текст не мав надміру «води», зберігав науковий стиль та легко читався.
Слід зазначити, що зробити якісний рерайт з першої спроби вдається далеко не всім. Часто доводиться поглиблювати рерайт, бо в результаті не вистачає потрібного відсотка унікальності. А коли такий відсоток все ж таки досягнуто, виявляється що в тексті чимало помилок чи нестиковок. Для їх видалення слід уважно перечитати текст, можливо і кілька разів, та внести необхідні виправлення.
Володіючи навичками рерайту можна не тільки підвищити унікальність власних текстів, але й мати стабільний підробіток, виконуючі платні замовлення. Тут все залежить від власної наполегливості, досвіду, грамотності, рівня знань, словникового запасу тощо.